CARL ZEISS IQS SOFTWARE R&D CENTER


FOR HUMANS. FOR ROBOTS. FOR SPACE.

PRZEMYSŁ

Carl Zeiss IQS Software R&D Center Sp. z o.o. (wcześniej OptiNav Sp. z o.o.) została założona w 2009 roku. Początkowo Spółka specjalizowała się w budowie i integracji systemów wizyjnych, pomiarowych i testujących, projektowaniu elektroniki oraz rozwoju autorskiej technologii nawigacji optycznej 3D (OptiTrace, OptiTrack). Od roku 2021 Spółka jest w pełni zintegrowanym z ZEISS ośrodkiem R&D zorientowanym na dostarczanie systemów technicznych oraz oprogramowania w obszarach widzenia maszynowego (algorytmy przetwarzania obrazu, matematyka, sztuczna inteligencja), które finalnie integrowane są w kompletnych rozwiązaniach dostarczanych przez ZEISS IQS.

NAWIGACJA OPTYCZNA

Przenośne urządzenia pomiarowe
Pozycjonowanie robotów przemysłowych
Śledzenie obiektów

SYSTEM WIZYJNY

Rozpoznawanie obiektów
Inspekcja wizyjna
Wsparcie przy automatyzacji

INTEGRACJA

Elektronika i oprogramowanie
Konsulting

MEDYCYNA (OPTIMEDI)

OPROGRAMOWANIE ORTOPEDYCZNE

Orthopedic surgery 2D planner

NAWIGACJA CHIRURGICZNA

System nawigacji
dla stawu kolanowego
3D bone extractor

NASZ ZESPÓŁ

Jesteśmy zespołem ambitnych i szanujących się wzajemnie przyjaciół, kreatywnych i otwartych na nowe wyzwania, chętnie poszukujących innowacyjnych rozwiązań. Wierzymy w to co robimy i wierzymy, że w każdej osobie można odnaleźć ogromny potencjał.

KARIERA

Zajmujemy się rozwojem oprogramowania dla światowej klasy maszyn pomiarowych wykorzystujących widzenie maszynowe i przetwarzanie obrazów. Jeśli interesuje Cię współtworzenie dużych aplikacji w C++ i Qt to trafiłeś we właściwe miejsce. Pracujemy nad wysoko wydajnym oprogramowaniem przetwarzającym dane z kamer wizyjnych i skanerów 3D dla celów pomiarowych, kontroli jakości i inżynierii wstecznej.

Dołączenie do naszego zespołu to dla Ciebie szansa pracy dla firmy będącej światowym liderem w sektorze przemysłowej kontroli jakości, obsługującej najbardziej znane marki na całym świecie. Posiadamy biura w Słupsku oraz Gdyni i na co dzień współpracujemy z zespołami programistów w biurach w Niemczech.

Szukamy zarówno doświadczonych programistów jak i osoby początkujące oraz studentów. Niezależnie od Twojego poziomu doświadczenia – napisz do nas i zobaczymy co ciekawego możemy sobie nawzajem zaoferować.

MISJA

Praca i zabawa to dwa uzupełniające się aspekty tej samej czynności w naszej firmie.

Unikając myślenia – unika się tworzenia, unikając tworzenia – pozbawia się sensu istnienia.

Najlepszą motywacją jest uznanie. Najlepszym uznaniem jest własne zadowolenie.

Najlepsze technologie można poprawić – robimy to dla potomnych.

Angażujemy się całym sercem i umysłem w dobro świata.

KONTAKT

Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Carl Zeiss IQS Software R&D Center Spółka z o.o. z siedzibą ul. Grunwaldzka 10, 76-200 Słupsk, tel. +48 59 307 06 70; e-mail: office.rnd.metrology.pl@zeiss.com. Dane osobowe przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na wiadomość przesłaną za pomocą formularza kontaktowego. Przysługuje Pani/Panu prawo do: dostępu do treści danych, sprostowania danych, usunięcia danych, ograniczenia przetwarzania danych, wniesienia sprzeciwu, wniesienia skargi do organu nadzorczego. Pełna treść klauzuli informacyjnej znajduje się tutaj. Podanie danych osobowych Carl Zeiss IQS Software R&D Center Spółce z o.o. jest dobrowolne lecz niezbędne do udzielenia odpowiedzi na wiadomość przesłaną za pomocą formularza kontaktowego.

Wyrażam zgodę na prowadzenie przez Carl Zeiss IQS Software R&D Center Sp. z o.o. korespondencji poprzez:

 e-mail

 sms

 telefon

Zobacz naszą politykę prywatności.


DANE FIRMY

Carl Zeiss IQS Software
R&D Center Sp. z o.o.
ul. Grunwaldzka 10
76-200 Słupsk
+48 59 307 06 70
+48 575 300 707

ZNAJDŹ NAS

ul. Grunwaldzka 10
76-200 Słupsk

INFORMACJE

NIP 8393126592
REGON 221015074
KRS 0000356413