CARL ZEISS IQS SOFTWARE R&D CENTER


FOR HUMANS. FOR ROBOTS. FOR SPACE.

PRZEMYSŁ

Carl Zeiss IQS Software R&D Center Sp. z o.o. (wcześniej OptiNav Sp. z o.o.) została założona w 2009 roku. Początkowo Spółka specjalizowała się w budowie i integracji systemów wizyjnych, pomiarowych i testujących, projektowaniu elektroniki oraz rozwoju autorskiej technologii nawigacji optycznej 3D (OptiTrace, OptiTrack). Od roku 2021 Spółka jest w pełni zintegrowanym z ZEISS ośrodkiem R&D zorientowanym na dostarczanie systemów technicznych oraz oprogramowania w obszarach widzenia maszynowego (algorytmy przetwarzania obrazu, matematyka, sztuczna inteligencja), które finalnie integrowane są w kompletnych rozwiązaniach dostarczanych przez ZEISS IQS.

NAWIGACJA OPTYCZNA

Przenośne urządzenia pomiarowe
Pozycjonowanie robotów przemysłowych
Śledzenie obiektów

SYSTEM WIZYJNY

Rozpoznawanie obiektów
Inspekcja wizyjna
Wsparcie przy automatyzacji

INTEGRACJA

Elektronika i oprogramowanie
Konsulting

MEDYCYNA (OPTIMEDI)

OPROGRAMOWANIE ORTOPEDYCZNE

Orthopedic surgery 2D planner

NAWIGACJA CHIRURGICZNA

System nawigacji
dla stawu kolanowego
3D bone extractor

NASZ ZESPÓŁ

Jesteśmy zespołem ambitnych i szanujących się wzajemnie przyjaciół, kreatywnych i otwartych na nowe wyzwania, chętnie poszukujących innowacyjnych rozwiązań. Wierzymy w to co robimy i wierzymy, że w każdej osobie można odnaleźć ogromny potencjał.

KARIERA

Zajmujemy się rozwojem oprogramowania dla światowej klasy maszyn pomiarowych wykorzystujących widzenie maszynowe i przetwarzanie obrazów. Jeśli interesuje Cię współtworzenie dużych aplikacji w C++ i Qt to trafiłeś we właściwe miejsce. Pracujemy nad wysoko wydajnym oprogramowaniem przetwarzającym dane z kamer wizyjnych i skanerów 3D dla celów pomiarowych, kontroli jakości i inżynierii wstecznej.

Dołączenie do naszego zespołu to dla Ciebie szansa pracy dla firmy będącej światowym liderem w sektorze przemysłowej kontroli jakości, obsługującej najbardziej znane marki na całym świecie. Posiadamy biura w Słupsku oraz Gdyni i na co dzień współpracujemy z zespołami programistów w biurach w Niemczech.

Szukamy zarówno doświadczonych programistów jak i osoby początkujące oraz studentów. Niezależnie od Twojego poziomu doświadczenia – napisz do nas i zobaczymy co ciekawego możemy sobie nawzajem zaoferować.

MISJA

Praca i zabawa to dwa uzupełniające się aspekty tej samej czynności w naszej firmie.

Unikając myślenia – unika się tworzenia, unikając tworzenia – pozbawia się sensu istnienia.

Najlepszą motywacją jest uznanie. Najlepszym uznaniem jest własne zadowolenie.

Najlepsze technologie można poprawić – robimy to dla potomnych.

Angażujemy się całym sercem i umysłem w dobro świata.

KONTAKT

Informujemy, że administratorem danych osobowych jest OptiNav Spółka z o. o. z siedzibą ul. Grunwaldzka 10, 76-200 Słupsk, tel. +48 59 307 06 70; e-mail: office.optinav[@]zeiss.com. Dane osobowe przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na wiadomość przesłaną za pomocą formularza kontaktowego. Przysługuje Pani/Panu prawo do: dostępu do treści danych, sprostowania danych, usunięcia danych, ograniczenia przetwarzania danych, wniesienia sprzeciwu, wniesienia skargi do organu nadzorczego. Pełna treść klauzuli informacyjnej znajduje się tutaj. Podanie danych osobowych OptiNav Spółce z o.o. jest dobrowolne lecz niezbędne do udzielenia odpowiedzi na wiadomość przesłaną za pomocą formularza kontaktowego.

Wyrażam zgodę na prowadzenie przez OptiNav Sp. z o.o. korespondencji poprzez:

 e-mail

 sms

 telefon

Zobacz naszą politykę prywatności.


DANE FIRMY

Carl Zeiss IQS Software
R&D Center Sp. z o.o
ul. Grunwaldzka 10
76-200 Słupsk
+48 59 307 06 70
+48 575 300 707

ZNAJDŹ NAS

ul. Grunwaldzka 10
76-200 Słupsk

INFORMACJE

NIP 8393126592
REGON 221015074
KRS 0000356413