ROZPOZNAWANIE OBIEKTÓW

Wzrok u człowieka jest najbardziej rozwiniętym zmysłem, który ma wielki wpływ na całokształt ludzkiej percepcji. Analogicznie jest w świecie maszyn – rozpoznawanie i identyfikacja to główne zastosowanie przemysłowych systemów wizyjnych w naszych czasach. Podejście OptiNav polega na tworzeniu kompleksowych algorytmów umożliwiających rozpoznawanie obiektów. Dzięki nim roboty i zautomatyzowane systemy mogą identyfikować, selekcjonować i klasyfikować obiekty na podstawie obrazu z kamer. Posiadamy własną metodologię rozpoznawania obiektu, identyfikacji jego komponentów oraz analizy z uwzględnieniem różnych kątów widzenia.

Trudno jednak zapewnić w pełni satysfakcjonujące rozwiązania bez dostosowanych do konkretnych warunków urządzeń elektronicznych. Dlatego oferujemy specjalne kamery i systemy oświetleniowe do zastosowań przemysłowych, jak również dostarczamy dedykowane rozwiązania przetwarzania danych, metody komunikacji oraz oprogramowanie.

Prosimy o kontakt i przedstawienie swoich oczekiwań. Nasi naukowcy i inżynierowie chętnie podejmą się rozwijania nowych technologii w celu zaspokojenia Państwa potrzeb.