przenośne urządzenia pomiarowe

OptiNav otwiera nowy rozdział w historii rozwiązań dla przenośnych systemów pomiarowych 3D. W przeciwieństwie do dotychczas stosowanych urządzeń opartych na technologii triangulacji i skoordynowanych pomiarach 3D jedno- i wielopunktowych, nasza myśl techniczna wykorzystuje wyjątkowe właściwości markerów, ich uniwersalność, co w praktyce oznacza możliwości różnorodnych zastosowań.

Zawsze kładziemy nacisk na zindywidualizowane potrzeby Klientów. Dlatego, mając na uwadze specyfikę każdego projektu, w pierwszym rzędzie tworzymy symulację otoczenia, w którym nasz system ma znaleźć zastosowanie. Następnie obliczamy optymalne pozycje, ustawienia oraz właściwe parametry optyczne, i dla uzyskania możliwie maksymalnej kontroli i precyzji pomiarów, rozmieszczamy na obiekcie markery OptiNav dopasowane do jego rozmiarów i powierzchni.

Dzięki tej innowacyjnej technologii ciągłe monitorowanie odchyleń względem punktu odniesienia staje się prostsze, a jednocześnie dokładniejsze, nawet w skrajnie trudnych warunkach przemysłowych przy wahaniach temperatur i zmiennych wibracjach.

Korzystamy z najlepszego oprogramowania metrologicznego ZEISS Calypso, a także dostosowujemy software do konkretnego zadania, potrzeb Klienta i profilu jego bazy danych. To sprawia, że rozwiązania OptiNav zaspokajają wymagania zarówno laboratoriów naukowych jak i sektora przemysłowego.

Zachęcamy do kontaktu. Jesteśmy gotowi przygotować ofertę ściśle dopasowaną do Państwa oczekiwań.